تولید محتوا متنی

اصول تولید محتوا

تولید محتوا به عنوان جزء اصلی هر وب سایتی می باشد . اما تولید محتوا باید داری ویژگیهایی باشد که بتوان آن را محتوای شاخص و نوین محسوب کرد، یکی اینکه محتوای شما باید یکتا باشد و عاری از هرگونه کپی برداری و دوم انکه محتوای مفید و ارزشمندی به کاربران ارائه دهد.

تولید محتوای ارزشمند کار ساده ای نیست، اما توجه داشته باشید که با تولید محتوای یکتا و مفید برای کاربران می توانید به سود اوری برسید.

تیم فراسئو با سالها تجربه در زمینه سئو و تولید محتوا و طراحی سایت ، با توجه به جامعه هدف و کاربران شما بهترین و خلاقانه ترین محتوا را برای شما تولید می نمایید.

خدمات ما در تولید محتوا

تولید محتوای خلاقانه مطابق با خواسته شما و با توجه به نیازهای مخاطبانتان

تولید محتوا متنی

تولید محتوای متنی و بهینه سازی سایت با توجه به آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل واستاندارد های سئو 2018 توسط تیم فراسئو به صورت محتوای کاملا یونیک و خلاقانه

تولید محتوای بصری

تولید محتوای بصری شامل طراحی و اجرای انواع تصاویر شامل بنر های تبلیغاتی، اسلاید شو ، اینفوگرافیگ، موشن گرافیک و طراحی شخصیت های کارتونی و انیمیشنی

تولید محتوای ویدئویی

طراحی و اجرای انواع محتوای ویدئویی تاثیر گذار  شامل مصاحبه، ویدئو های آموزشی ، فیلم های تبلیغاتی با استفاده از تکنیک های بروز بازاریابی و تبلیغاتی اینترنتی

تولید محتوای صوتی

تولید محتوای صوتی یا پادکست توسط بهترین دوبلورهای سینما و تلوزیون ، در این نوع تولید محتوا می توانید فایل های آموزشی و تبلیغاتی خود را به صورت پادکست ایجاد نمایید.

تولید محتوای تلفیقی

تولید محتوای تلفیقی شامل ادغان چند نوع محتوا مانند تلفیق محتوای متنی با محتوای ویدئویی یا تلفیق محتوای متن با محتوای صوتی می باشد و دارای کاربرد وسیعی در وبلاگ ها است.

تولید محتوا نظرسنجی

راه اندازی و اجرای انواع آزمون های روانی و نظر سنجی های فنی متناسب با استراتژی و کمپین های تبلیغاتی شما،  در این نوع تولید محتوا می توانید ارتباط بهتری با کاربرانتان داشته باشید.

تولید محتوای کمیک

در این نوع تولید محتوا با استفاده از شخصیت های کارتونی ، مفاهیم و برند خود را به گوش جامعه هدف خود می رسانید و جزء تاثیر گذارترین نوع محتوا در فضای مجازی می باشد.

استراتژی های تولید محتوا

استراتژی فراسئو برای تولید محتوا

 • تولید محتوای کاملا اختصاصی
 • تولید محتوای کاربردی
 • استفاده از عناصر کلیدی متن و محتوا
 • به روز رسانی مداوم

مراحل کار ما در تولید محتوا

 1. اجرای متمرکز با توجه به نوع فعالیت شما
 2. ردیابی و انالیز محتوا سایت
 3. برچسب گذاری محتوا
 4. هدف گذاری محتوا
 5. ارزیابی و انتشار

  سفارش تولید محتوا

  چه زمینه از تولید محتوا را نیازمندید